Busy do Niemiec

Linia pośpieszna!!!

Wyjazdy we wczesnych godzinach porannych.
Na granicy już ok 15:00.

ZAMÓW BUSA – zobacz zakładkę KONTAKT I REZERWACJE

woj. Dolnośląskie: Wałbrzych, Kłodzko, Bielawa, Legnica, Bolesławiec i okolice.

Sprawdź które miejscowości obsługujemy!
https://plus.google.com/+TiserPl-busy-do-holandii/posts/2tx1Auwm4sV

Busy do Niemiec:
– soboty
– niedziele
– środy
– czwartki (rano)

Powroty do Polski:
– niedziele
– poniedziałki
– czwartki
– piątki (wieczorem)

Miejscowości w Holandii do których jeździmy:

Bad Salzuflen, Bielefeld, Bocholt, Bochum, Borken, Bottrop, Brandenburgia, Brunswick, wanna Bentcheim, Celle, Cottbus, Dortmund, Duisburg, Düsseldorf, Essen, Emmerich am Rhein, Gütersloh, Goch, Hanower, Hamm, Hersford, Hildesheim, Ibbenbueren, Kleve, Krefeld, Lingen, Lippstadt, Lubben, Lübbenau, Magdeburg, Minden, München Gladbach, Münster, Nettetal, Nordhorn, Osnabrück, Peine, Recklinghausen, Rheda, Rheine, Salzgitter, Wolfsburg, Wunstorf, Wesel oraz w pobliżu Tych miast.

Busy do Niemiec w firmie Tiser, są zawsze gotowe do jazdy, ich stan techniczny jest każdorazowo sprawdzany w warsztacie który za to odpowiada tak by przewozy do Niemiec były zawsze bezpieczne.
Nie każdy wie że busy niemcy polska to jeden z najbardziej popularnych środków transportu międzynarodowego, busy z niemiec do polski wybiera już co trzecia osoba wybierająca się do pracy w Niemczech. Jeszcze kilka lat temu przewozy z niemiec do polski kojarzyły się z długimi kolejkami na granicy, w dzisiejszym świecie busy polska niemcy pokonują trasę dużo szybciej i bezpieczniej. Przewozy do niemiec dolnośląskie oraz lubuskie stało się naszą renomą, klientów jakich obsługujemy zabieramy z ich domu, a często jest to Wałbrzych oraz Bielawa, mamy też wiele telefonów z okolicy Kłodzka. Miejscowość Bolesławiec również znajduje się na mapie naszego zasięgu. Busy do Niemiec Legnica stanowią naszą codzienność.

busy do niemiec

opinie


2 Commentsto Busy do Niemiec

Busy do Niemiec
  1. Matii pisze:

    Hej, dzięki za torbę, kiedyś głowę u Was zostawię hehe

  2. Justyna pisze:

    Polecam z czystym sumieniem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Loading Facebook Comments ...
^