Busy do Holandii

Linia pośpieszna!!!

Wyjazdy we wczesnych godzinach porannych.
Na granicy już ok 15:00.

ZAMÓW BUSA –  zobacz zakładkę KONTAKT / REZERWACJE

woj. Dolnośląskie: Wałbrzych, Kłodzko, Bielawa, Legnica, Bolesławiec i okolice.

Sprawdź które miejscowości obsługujemy!
https://plus.google.com/+TiserPl-busy-do-holandii/posts/2tx1Auwm4sV

Busy Do Holandii:
– soboty
– niedziele
– środy
– czwartki (rano)

Powroty do Polski:
– niedziele
– poniedziałki
– czwartki
– piątki (wieczorem)

Busy do Holandii to branża jaką trudnimy się już od roku 2006. Nasze doświadczenie w przewozy do Holandii pozwoliło nam stać się liderem województwa Dolnośląskiego.
Busy Holandia Polska z logo Tiser przejechały już kilka milionów kilometrów, a co za tym idzie, busy z Holandii do Polski pokazały nam jaki to ciężki kawałek chleba.
Przewozy z Holandii do Polski mają to do siebie, że wymagają najlepszych zawodowych kierowców, nie ma tu miejsca dla słabych ludzi, w naszych rekach znajduje się życie wielu osób, a na drodze należny być zawsze skupionym i potrafić przewidzieć różne sytuację.
Autostrady w dzisiejszych czasach pozwalają by busy Polska Holandia mogły przemieszczać się szybko ale też bezpiecznie. Każdy nasz przejazd busy Holandia jest monitorowany pod względem sprawności technicznej pojazdu, oraz zdrowia naszego kierowcy.
Nasi klienci pochodzą głównie z województwa Dolnośląskiego, przewozy Holandia Polska odnajdują szybko i sprawnie w internecie bez którego trudno sobie wyobrazić dzisiejszy świat.

Miejscowości w Holandii do których jeździmy:

Aalburg,  Almelo, Almere,  Alphen ann den Rijn,  Apeldoorn,  Amersfoort,  Amsterdam,  Amstelveen,  Arnhem, Barneveld, Bergen op Zoom, Breda, Charlois, Culemborg, Den Haag, Dordrecht, Doorn, Deventer, Delft, Deurne, Ede, Eindhoven, Enschede, Escamp, Gouda, Gorinchem, Haarlem, Haarlemmermeer, Hertogenbosch, Hilversum, Hoofddorp,Helmond, Leiden, Lelystad, Maarssen, Nijmegen, Oosterhout, Oss, Roosendaal, Rotterdam, Tilburg, Uden, Utrecht, Venlo, Vlaardingen, Veenendaal, Waalwijk, Weert, Westland, Woerden, Schiedam, Spijkenisse, Sint-Oedenrode, Tiel, Zoetermeer oraz inne miejscowości znajdujące się w ich sąsiedztwie.

Amsterdam
opinie


2 Commentsto Busy do Holandii

Busy do Holandii
  1. Maria pisze:

    Bardzo polecam tą firmę, jesteście jak zwykle niezawodni i kochani. Maria

  2. Justyna pisze:

    Bardzo konkretna firma super kontakt kierowcy mili goraco polecam 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Loading Facebook Comments ...
^